Loznički futsaleri slavili u Vranju, u finalu play off-a futsal lige Srbije sastaju se u Lagatoru sa Kragujevčanima

Futsaleri Loznice, slavili su u Vranju protiv ekipe domaćina rezultatom 1:6 (1:4), i ušli u finale play off-a futsal lige Srbije.

Podsećanja radi, u prvom meču u Loznici bilo je 4:1 za domaćina.

Brazilci Daniel Souza (2. i 8. minut) i Eduardo Santos (6. minut) doneli su gostima šokantno vođstvo od tri gola razlike na samom startu utakmice.

Miloš Trajković je golom u 12. minutu na kratko vratio nadu Vranjancima da bi mogli do nekog povoljnijeg rezultata, ali je nju svojim drugim golom na utakmici (14. minut) raspršio Eduardo Santos.

Još dva pogotka Lozničani su postigli u drugom delu igre – jedan je bio autogol Nemanje Milosavljevića u 32, a drugi je postigao srpski reprezentativac Kocić u 34.

Iz KMF Vranje su posle utakmice konstatovali da je poraz u polufinalu plej of-a došao „od boljeg protivnika„.

Protiv Lozničana, za titulu, boriće se kragujevački Ekonomac, jer je posle pobede u gostima u prvoj utakmici protiv Beogradskog FON-a (3:4), slavio i kao domaćin u Kragujevcu sa 7:3.

Prve dve utakmice igraju se u hali Lagator. Igra se na tri dobijene.