Lozničani najbolji na Festivalu muzičkih škola u Vršcu

Učenici lozničke Muzičke škole “Vuk Karadžić”:- Ahmet Alimanović – četvrti razred violine, Lazar Đukanović – treći razred flaute, David Jevtić -treći razred saksofona i Natalija Vasiljević – šesti razred klavira, sjajnim nastupom su osvojili prvu nagradu na 64. Festivalu muzičkih i baletskih škola Srbije.

Takmičenje je trajalo 7 dana, od 30. maja do 5. juna u Vršcu.

Učenike naše škole pratili su profesori Jovana Tasić Antonić Nebojša Đurić, Ana Jovanović i Danijela Avramović . Korepetitor na klaviru bio je profesor Boža Banović.

“Takmičenje je veoma bitno za školu, zato se za ekipu biraju najbolji iz svakog odseka i drago mi je da smo u našoj školi obrazovali ovako uspešne učenike “ – rekla je s ponosom profesorica Danijela Avramović.