Milici zlato, Vanji i Bogdanu srebro u Bijeljini

U nedelju je u Bijeljini u organizaciji Karate kluba “UNSU“ uspješno održano treće Otvoreno karate Prvenstvo „Trofej Bijeljine“, u kom je učešće uzelo 500 takmičara iz 52 kluba.

Iz karate kluba „Šampioni Banja Koviljača“ nastupila su tri takmičara Valentina i Marko Vukašinovic i Tijana Mijailovic.

Ovog puta devojke su uspele da se domognu medalja. Tijana Mijailovic osvojila je zlatnu medalju borbe pionirke -34kg. Valentina Vukasinović osvojila je bronzanu medalju u borbama kadetkinje -47kg.

Iz karate kluba „Šampioni sa Drine“ Mali Zvornik, nastupilo je troje takmičara, i svi su uspeli da se domognu finala.

Zlatnu medalju u katama poletarke apsolutni nivo osvojila je Milica Negovanović. Srebrne medalje osvojili su: Vanja Nikolić u borbama nade -54kg, i Bogdan Negovanović u katama apsolutni nivo.